na 2. Niedzielę zwykłą

19 stycznia 2020

1. W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, w przyszłą niedzielę, 26 stycznia, będziemy obchodzili Światowy Dzień Trędowatych oraz Dzień Islamu.
  1. We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
  1. Zakończyliśmy już tegoroczną wizytę w domach naszych parafian. Składamy serdeczne podziękowanie za życzliwe przyjęcie, za wyrażaną troskę o sprawy Kościoła i za ofiary na jego potrzeby. Wszystkich, którzy nie mogli przyjąć księdza w wyznaczonym dniu, a chcieliby to uczynić, prosimy o kontakt.
  1. Podziękowanie uczestniczącym w adoracji Chrystusa Eucharystycznego w poniedziałek.

1. Składamy podziękowanie za ofiary na remont naszej świątyni i za ofiary indywidualne. Prosimy o modlitwę w intencji prac remontowych i składanie ofiar w kopertach. Taca dzisiejsza jest  przeznaczona na ten cel. Pamiętajmy o możliwości wpłaty na remont świątyni przekazem. Przekazy znajdują się w kruchcie świątyni lub w zakrystii .
  1. Podziękowanie za sprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty pp.: Annie Urbaniak, Zofii Auguściak. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania kościoła pp.: Agnieszka Dominiak, Henryk Maj, Jolanta Jońska, Dorota Wideryńska

1. Dzisiaj do nabycia: tygodnik „Niedziela”, „Rycerz”, „Rycerzyk Niepokalanej”, „Tęcza”, "Miłujcie się". Zachęcamy też do nabywania naszego kalendarza parafialnego na nowy 2020 rok jako cegiełkę na remont kościoła..

Jubilatom i solenizantom tego tygodnia oraz gościom składamy życzenia

błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Borowieńskiej.

Copyright © 2020. Parafia Borowno  Rights Reserved.