na 20. Niedzielę Zwykłą

19 sierpnia 2018

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. W tym dniu odpust w Jackowie o godz.10.15.Zapraszamy asystę strażaków, dzieci do sypania kwiatów
  2. Dzisiaj nasza parafia dziękuje Bogu za zebrane plony na Mszy św. o godz. 11.30 wieńcami dożynkowymi. Serdecznie zapraszamy
  1. W sobotę po Mszy św. o godz.8.00 wyruszy nasza parafialna pielgrzymka na Jasną Górę. Prosimy o zapisy Pamiętajmy o spowiedzi i Komunii św.
  2. Podziękowanie wszystkim którzy w czwartek modlili sie z Ks. Arcybiskupem seniorem Stanisławem Nowakiem o powołania kapłańskie
  1. Składamy podziękowanie za ofiary na remont naszej świątyni i za ofiary indywidualne. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na ten cel. Prosimy o modlitwę w intencji prac remontowych i składanie ofiar w kopertach.
  1. Podziękowanie za sprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty pp .Halinie i Marcie Kmiecik, Teresie Mackiewicz, Lidii Chaś, Edycie Czaji :Podziękowanie za kwiaty pp Dorocie i Tomaszowi  Rospędkom  i Jędreckim za kwiaty W sobotę zapraszamy do sprzątania kościoła pp.: pozostałych mieszkańców Grabówki .
  1. Dzisiaj do nabycia: tygodnik „Niedziela”, Są też w sprzedaży modlitewniki „Przez Maryję do Jezusa” i „Maleńka Miłość”, książeczka o św. Wawrzyńcu oraz świece z wizerunkiem Matki Bożej i św. Wawrzyńca.

Jubilatom i solenizantom tego tygodnia oraz gościom składamy życzenia

błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Borowieńskiej.

Copyright © 2018. Parafia Borowno  Rights Reserved.