na 11. Niedzielę Zwykłą

17 czerwca 2018

1. Zapraszamy na nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego w dni powszednie po Mszy św., w niedziele o godz. 15.30.
  1. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy św. w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.
  1. Zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pokuty na zakończenie roku szkolnego i przed rozpoczęciem wakacji codziennie przed Mszą św. o godz. 18.00 (w Jackowie w czwartek od godz. 16.00).
  1. W piątek zapraszamy na Mszę św. dziękczynną na zakończenie roku szkolnego dzieci, młodzież oraz rodziców o godz. 8.00 (w Jackowie o godz. 9.15).
  1. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.30, będzie natomiast Msza św. na stadionie w intencji strażaków. W imieniu strażaków serdecznie zapraszamy na uroczystości.
  1. Składamy podziękowanie za ofiary na remont naszej świątyni i za ofiary indywidualne. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na ten cel. Prosimy o modlitwę w intencji naszych prac remontowych.
  1. Pragniemy poinformować, że została podpisana umowa z firmą na remont wież.
  1. Podziękowanie za sprzątanie świątyni oraz za ofiarę na kwiaty pp.: Małgorzacie Górskiej, Anecie i Jarosławowi Łapetom, Janinie Gonerze, Annie Dylczyk. Podziękowanie za kwiaty pp. Postawom. W sobotę zapraszamy do sprzątania kościoła pp.: Monikę Motyl, Monikę Flaszkę, Ewę Kłak, Bożenę Stachurę, Annę Monetę.
  1. Dzisiaj do nabycia: tygodnik „Niedziela” z artykułem o uroczystościach związanych z obchodami 100-lecia śmierci Edwarda Reszki, „Rycerz”, „Rycerzyk Niepokalanej”, „Miłujcie się” oraz „Tęcza”. Są też w sprzedaży modlitewniki „Przez Maryję do Jezusa” i „Maleńka Miłość”, książeczka o św. Wawrzyńcu oraz świece z wizerunkiem Matki Bożej i św. Wawrzyńca.

Jubilatom i solenizantom tego tygodnia oraz gościom składamy życzenia

błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Borowieńskiej.

Copyright © 2018. Parafia Borowno  Rights Reserved.