Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
o św. Janie Pawle II

17 maja 2019r. w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie odbyła sie kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o św. Janie Pawle II. Organizaotorem konkursu jest jak co roku ZSP w Borownie, Parafia św. Wawrzyńca w Borownie i Muzeum Monet i Medali w Częstochowie. Po zacietej walce i bardzo wyrównanej walce miejsca na modium prezentowały się następująco:

I miejsce reprezentacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie w składzie: Łukasz Ancerowicz, Oliwer Drab, Michał Pomada.

II miejsce - uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Mykanowa - Magdalena Sapała, Wiktoria Sikora, Alicja Żarkowska.

III miejsce - uczennice SP z Rzerzęczyc - Dorota Wyszka, Aleksandra Matyjaszczyk, Lena Anklewicz.

Gratulujemy!

Obszerna fotorelacja na stronie Muzeum Monet i Medali

Relacja z konkursu na stronie TK NIEDZIELA

Relacja telewizji ORION

Relacja i wywdiady w Radio Fiat

Relacja MykaNews

kliknij TUTAJ

Copyright © 2019. Parafia Borowno  Rights Reserved.